4.14 Yama Notları


4.14 Yaması ile gelecek olan değişimler sizlerle...

<habere git>

7/23 PBE Güncellemesi


7/23 PBE Güncellemesiyle gelen değişimler ve yenilikler!...

<habere git>

Kumların İmparatoru Azir karşınızda!


Shurima’da çok anlatılan bir efsane, çölün kumlarını karıştırı...

<habere git>

Kumların İmparatoru Azir karşınızda!


Shurima’da çok anlatılan bir efsane, çölün kumlarını karıştırı...

<habere git>

League of Legends Festivali Geliyor!


Türkiye'nin en büyük eSpor etkinliği Türkiye Büyük Finali'nin ...

<habere git>

PBE ( Test Sunucusu ) Hakkında Bilgi


PBE hakkında sıkça sorulan sorulara ve bilgilere göz atalım....

<habere git>
Tıklanma: 22763

»Nami - Dalga Çağıran

Google Thumb
 Nami - Standart Kostüm
Nami - Dalga Çağıran
6300 IP 975 RP
 Nami - Japon Balığı Nami
Nami - Japon Balığı Nami Kostümü (Oyun içi Videosunu İzle)
975
 Nami - Nehir Ruhu Nami
Nami - Nehir Ruhu Nami Kostümü
1350

Nami, okyanısın ham enerjisini yönlendirip şifa veren yanını kullanıyor ve dalgarın saf gücüne hükmediyor. Pek çok kişi ondan şüphe etse de. Nami kimsenin cesaret edemediği tehlikeli bir göreve atılacak kadar cesur ve azimli. Halkı şimdi onun, ırkının hayatta kalması için gereken bir görebi tamamlamak için seçilen kişi, yani Dalga Çağıran olduğuna inanıyor.


Dalga Çağıran'nın kutsal görevi, sadece yüzey dünyasının yüksek noktalarında bulunan, aytaşı adlı güçlü bir nesneyi almak. Marai adlı verilen halkı, delinlikteki dehşetleri savuşturmak için aytaşının ışığına muhtaç. Bu ışık sönmeden önce, Dalga Çağıran'ın Büyük Derinlik'e giderek oradaki bir inciyi alması ve yüzeye taşıması gerekir. Orada, yüzüncü yılın kışdönümünde, aytaşını elinde tutan bir kara insanı ile inciyi takas eder. Bu alışverişle, Marai halkının güvenliğini bir asır daha sağlar.


Gelin görün ki bu kez yüzyılın sonu gelmek üzereyken, Dalga Çağıran ortaya çıkmadı. Görevi tamamlayacak seçilmiş bir kişi yoktu; halkı felaketin eşiğindeydi ama Dalga Çağıran'ın ortaya çıkacağına inanıyorlardı. Nami öylece oturmayı redderek, herkesi kurtaracak bir Dalga Çağıran yoksa birinin bir şey yapması gerektiğini söyledi. Büyük bir cesaret örneği göstererek göreve atıldı ve tehlikeli derinliklere doğru bir başına yol aldı. Kimse hayatta kalmasını beklemiyordu; ama ağza alınmayacak dehşetlere karşı verdiği mücadeleden sonra Nami elinde inciyle döndü. Marai onu yeni Dalga Çağıran olarak selamladı. Geriye kalan tek şeyi yüzeye çıkıp değiş tokuşu tamamlamaktı.


Nami yüzeye çıktığında, kıyının bomboş olduğunu gördü. Gizemli bir mağarada, ne yapacağını bilmez bir halde, günlerce bekledi. Dalga Çağıranları anlatan efsanelerde, aytaşını taşıyan kişi hiç gelememezlik etmemişti. Nami bir seçim yapmalıydı: Yüeydeki dünyayı sadece masallardan ve söylentilerden biliyordu; ama Marai ırkının kurtuluşu ona bağlıydı. Çağırdığı dalgayla kıyıya çıkarak aytaşını aramaya başladı ve ırkının, okyanus üzerindeki dünyayı keşfe çıkan ilk üyesi oldu. Evini geride bırakmıştı. Dalga Çağıran'ın görevini tamamlamadan dönememeye yeminliydi artık.


"Ben dalgayım, dur durak bilmem." --Nami

Hasar
48 (Seviye başına +3.1)
Can
365 (Seviye başına +74)
Mana
305 (Seviye başına +43)
Hareket Hızı
340
Zırh
9 (Seviye başına +4)
Büyü Direnişi
30))
Can Yenileme
4.5 (Seviye başına +0.55)
Mana Yenileme
4.5 (Seviye başına +0.55)
Rehberi Paylaş:

League of Legends Türkiye

Efsaneler Meydanı © 2013 | Tüm hakları saklıdır.

İletişim | Hakkında | Kullanım Şartları